Prodej ledu

Prodej ledu Vyrobíme led pro vaší párty v jakémkoliv množství. Objednávku je nutné provést minimálně dva dny dopředu, cena za 1kg je 20,- Kč.

 

Led v jakémkoliv množství

Dostatek kostkového ledu je základem pro každou dobrou párty. Některé nápoje led prostě potřebují, ať již pálí slunce, nebo mrzne. Pokud se nechcete zatěžovat zdlouhavou výrobou ledu pro vaši akci, jsme schopni vám tento produkt zajistit v jakémkoliv množství!
Zapomeňte na náročný proces vlastní výroby ledu. Dodáme vám velice kvalitní kostkový led, pro jakoukoliv vaši akci, párty, či oslavu. Některé nápoje se bez ledu prostě neobejdou. Ať již se jedná o jednodruhové drinky, perlivé nápoje i míchané nápoje, tu správnou svěžest jim dodají teprve kvalitní kostky ledu. Ten je však potřeba mít k dispozici v potřebném množství a kvalitě.

Kvalitní kostkový led

S námi vám led prostě nedojde. Nabízíme výrobu ledu té nejvyšší jakosti. Kostkový led je vyráběn v moderních strojích, ze zdravotně nezávadné pitné vody. Každá kostka je naprosto čistá a bez příchutě. Při jeho výrobě i logistice dodržujeme přísná hygienická pravidla tak, aby byl kostkový led vždy naprosto perfektní.