Cateringové služby

Bankety, galavečeře

Bankety, galavečeře Slavnostní hostina, při které hosté zasedají k banketním stolům a obsluhuje je profesionální obsluha. Menu se skládá z několika chodů a ke každému jsou doporučovány nápoje.

Rauty, recepce

Rauty, recepce Nejoblíbenější způsob pohoštění pro večírky, narozeninové a jiné oslavy, slavnostní otevření. Na přivítání je připraven Welcome drink. Švédské stoly s připraveným jídlem (teplá i studená kuchyně, cukrářská výroba) a pitím. Sami si můžete vzít, na co máte chuť.

Koktejly

Koktejly Malé pohoštění při vernisáži nebo malých společenských setkáních, kdy obsluha podává drobné pohoštění a nápoje přímo z plat. Pro vaše pohoštění jsou připraveny chlebíčky, minidezerty, chuťovky,...

Coffee break

Coffee break Malá svačina při pořádání školení, prezentace, semináře nebo přednášky. Podávají se většinou chlebíčky, sendwiche, sladké koláče, zákusky,... K pití jsou k dispozici nealkoholické nápoje a káva.

Pečení prasete

Pečení prasete Na vaší oslavě či párty můžeme přímo před vámi ugrilovat sele či prase. Přijedeme k Vám s kompletní výbavou na grilování selat nebo dovezeme celé grilované sele naservírované přímo na Váš stůl. Prase grilujeme o hmotnosti 20-60 kg dle přání zákazníka.

Zahradní hostiny (Garden party)

Zahradní hostiny (Garden party) Grilované maso, pečené prase, studené a salátové mísy, sladké koláče nebo dezerty, nealko i alkoholické nápoje a příjemné posezení na čerstvém vzduchu, ve stanu na pivních setech, poslechová a taneční hudba, zábava pro děti.

Svatební hostina

Svatební hostina Významná událost ve vašem životě na originálním místě. Zvolíte lokalitu a nás necháte zařídit vše ostatní. Postavíme stan, přivezeme nábytek, naaranžujeme svatební výzdobu, květinovou dekoraci, upečeme svatební dort, napečeme svatební cukroví a uvaříme svatební menu. Zajistíme fotodokumentaci, hudební produkci a doprovodný program.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Zajistíme pro Vás prostory a jejich výzdobu, květinovou dekoraci, máme k dispozici velkokapacitní stany, zajistíme ozvučení, video, hudební produkci, doprovodný program, popřípadě autobus s řidičem.